Zabawa w uczenie 

Szkolenie, na którym poznasz autorską metodę opisana przeze mnie w podręczniku “Zabawa w uczenie. Jak w 15 minut dziecko zniechęcone nauką nauczyć czytania i pisania”.

Podręcznik i szkolenie jest adresowane do rodziców, których dzieci na skutek niepowodzeń są zniechęcone do nauki specjalistów, którzy pracują z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym, dla których wartością jest dobro dziecka.

Zakończenia Starych Spraw i Otwarcia na Nowe Możliwości

Warsztat skierowany jest dla osób, które jeszcze w tym roku postanawiają dokonać radykalnych zmian w swoim życiu, aby w Nowy 2017 Rok wejść z nową energia, wiedzą i nowymi umiejętnościami i w pełni realizować swój potencjał i zdolności.

OBUDŹ ORŁA W SOBIE

Warsztat jest skierowany do kobiet i mężczyzn zainteresowanych rozwojem osobistym zmierzającym ku polepszeniu jakości własnego życia, odzyskaniu wewnętrznej równowagi i codziennej radości, wzmocnieniu energii życiowej, by móc w pełni realizować marzenia i plany.

ZAMIEŃ STRES NA MOC

Warsztaty dla osób, które szybko i skutecznie chcą się nauczyć, jak panować nad swoim stresem, jak przekształcić go w energię, która przyczyni się do osiągnięcia zamierzonych celów.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się ze mną. Jeśli masz jakiekolwiek pytania / wątpliwości, chętnie doradzę.

numer telefonu: 504 797 905

email: grazyna@ikepolska.pl