Zaawansowane procedury i ćwiczenia Gimnastyki Mózgu® dla jeszcze skuteczniejszego wspierania rozwoju swojego i innych.

Kto jeszcze chce zrozumieć współpracę ciała i umysłu, poprawić funkcjonowanie całego organizmu i wreszcie zacząć korzystać w pełni z własnego potencjału w życiu zawodowym, osobistym i rodzinnym?

Instytut Kinezjologii Edukacyjnej IKEPolska Przedstawia Szkolenie Pierwszego Stopnia Gimnastyki Mózgu ®

Od: Grażyna Wieczorek Wrocław, 2013r.

Czy wiesz, że programy Kinezjologii Edukacyjnej oraz  Gimnastyki Mózgu ® pomogły ludziom na całym świecie poprawić wzrok, pamięć, koordynację ruchową oraz postawę ciała, łagodząc tym chroniczne bóle, zmniejszając i likwidując fobie, bezsenność, depresje, uzależnienia oraz otyłość? Jest to bardzo skuteczna metoda uzupełniająca pracę wielu specjalistów.

Na szkoleniu przekażę Ci wiedzę i umiejętności skutecznego wykorzystania mózg dla rozwoju osobistego i zawodowego oraz rozwoju potencjału dzieci

Szkolenie jest dla Ciebie jeśli chcesz:

  • zwiększyć swoją energię oraz pozbyć się blokad w ciele,
  • stać się bardziej elastyczny poprawiając swoją postawę ciała,
  • perfekcyjnie wykorzystać swój potencjał w nauce, zdrowiu i relacjach,
  • odkryć sposoby na laserową koncentracje, szybciej pisać, przyswajać wiedzę i umiejętności,
  • skutecznie radzić sobie ze stresem,
  • szybciej realizować swoje cele i marzenia
  • poprawić swoje samopoczucie i zwiększyć odporność na infekcje, poprawić wzrok, słuch, oraz koordynację ruchową,
  • zyskać większą pewność siebie podczas wypowiedzi i wystąpień publicznych
Techniki Gimnastyki Mózgu wykorzystasz, w każdej sytuacji, na każdym etapie życia i z łatwością przekażesz je swoim najbliższym

W pierwszym dniu szkolenia: – doświadczysz i zaczniesz wykorzystywać mechanizmy obronne ciała i umysłu (napięcie mięśniowe, oddychanie, postawa) – jak Twoje myśli wpływają na ciało i na odwrót, – odkryjesz mało znane tajemnice wpływu wody na ludzki organizmy – zrozumiesz podstawy neurofizjologii mózgu (3 poziomy mózgu, mechanizmy blokujące i integrujące pracę mózgu) – poznasz proste i efektywne zasady ustalania celów – przećwiczysz fundamentalne techniki integrowania półkul mózgowych oraz harmonizacji systemu ciało-umysł (w tym: ćwiczenia rozluźniające, rozciągające, wyciszające, podnoszące koncentrację)

W drugim dniu szkolenia: – poznasz sekrety procesu uczenia się w najwcześniejszych latach Twojego dziecięcego rozwoju – czynniki wykorzystania pełnego potencjału systemu ciało-mózg – nauczysz się technik podnoszenia energii fizycznej i mentalnej – zrozumiesz podstawy fizjologiczne pozytywnego myślenia, tak aby móc je skutecznie wykorzystywać – przećwiczysz techniki i procedury stymulujące pracę prawej i lewej półkuli mózgu (w tym ćwiczenia na elastyczne myślenie, słuchanie, czytanie, pisanie, nabywanie umiejętności, widzenie, komunikację, organizację, koncentrację)

Kto prowadzi szkolenie?
neurorozwójGrażyna Wieczorek – trener i Life Coach z 20-letnią praktyką w pracy grupowej i indywidualnej z dziećmi i młodzieżą. Grażyna prowadzi treningi Kinezjologii Edukacyjnej i Gimnastyki Mózgu od 1995 r.
W tym czasie przeszkoliła ponad 2 000 osób. Szkoliła się bezpośrednio u twórców metody Gimnastyki Mózgu, a także u innych autorytetów z dziedziny rozwoju osobistego, psychologii i neurofizjologii. Oto kilka najważniejszych szkoleń, które przygotowały ją do bycia spójnym i skutecznym trenerem:
• „Pomoc psychologiczna w uzależnieniach” Studium Pomocy Psychologicznej (dr Jerzy  Melibruda)
•  „Aplikacja NLP w terapii” (Hermann Muller-Walbrodt)
•  „Kreatywne Widzenie” (dr Paul Dennison)
•  “Kurs Trenerski Gimnastyki Mózgu ®”  (dr Carla Hannaford)
•  „Brain Organization Profile” część I i II ( Swetlana Masgutowa)
•  “Using Your Brain For a Change” (dr Richard Bandler)
•  “Rehabilitacja Dzieci Ryzyka” (prof Ludwika Sadowska) kurs specjalizacyjny w zakresie rehabilitacji medycznej  

   Dyplom Live Coaching- Collegium Civitas

Co sądzą aktualnie klienci o trenerze i szkoleniach?

“Pani Grażyna ujęła mnie swoją otwartością i życzliwością. Dawno nie widziałam tak energicznej, ciepłej, gibkiej i pozytywnej osoby. Dziękuję za wiedzę, umiejętności, zrozumienie mechanizmu stresu i tajniackie metody radzenia sobie z nim. Polecam każdemu kurs Gimnastyki  Mózgu ®” Anna Sowieńska „Dziękuję  to za mało! Kurs był prowadzony profesjonalnie to mało powiedziane. Sama mam dziecko  szczególnej troski  wiadomości ,które pokazała mi p Grażynka są bezcenne. Nigdy wcześniej nie poznałam tak wspaniałej osoby” Iwona Staniszewska „Wielkie podziękowania za dodanie ogromnej siły  i motywacji do działania oraz pracy nad sobą. Za pokazanie mi  jak mogę poprawić wzrok i przyśpieszyć   czytania  i proces uczenia się.  Dzięki pani Zaczęłam fascynującą przygodę z sobą . Moje ciało stało się elastyczniejsze i mam więcej energii.  wreszcie wierzę w siebie” Karolina Dowińska „Aby mieć poczucie własnej wartości  należy poznać siebie. Dziękuję za zmianę mojego spojrzenia  na siebie i  zarażenie   optymizmem i radością życia. Za danie prostych sposobów radzenia sobie ze stresem, poprawy swojej sylwetki , ćwiczeń podwyższających  energię życiową i umiejętności  uczenia się. Gdyby nie kurs  Gimnastyki Mózgu nie wiedziałabym, że mogę szybciej czytać  bez kursu szybkiego czytania i dodatkowo jeszcze poprawić swój wzrok to rozwiązanie jest fantastyczne polecam kurs wszystkim” Teresa  Przemal

Co dokładnie otrzymam na szkoleniu?

– 16 godzin intensywnych warsztatów z indywidualnym podejściem (maksimum 15 osób) – wiedza o podstawach funkcjonowania mózgu, dzięki której  szybciej się będziesz uczył.   – zaświadczenie ukończenia kursu Polskiego Stowarzyszenia Kinezjologów, po II stopniu – skrypt ze wszystkimi ćwiczeniami – jedna sesja konsultacji dla Twojego dziecka lub sesja coachingowa autorską metodą Inżynierii Ciała i Umysłu dla Ciebie

Gdzie, kiedy i za ile?

Najbliższe szkolenie I Stopnia Gimnastyki Mózgu ® odbędzie się:

Data: 12.04. 2014 – 13.04. 2014

Miejsce: Przedszkole nr 89 im Juliana Tuwima ul.  ul. Oporowska 1, 53-434 Wrocław

Godziny:   Niedziela: 9: 00 – 15:00; do 17:00 konsultacje indywidualne (w cenie szkolenia) Sobota: 9: 00 – 17:00; do 20:00 konsultacje indywidualne (w cenie szkolenia) Cena: Twoja inwestycja za miejsce dla jednej osoby to 250 zł.

Jak zarezerwować miejsce?

Aby zarezerwować teraz miejsce na szkoleniu wypełnij proszę poniższy formularz i wpłać zaliczkę wysokości 50 zł. Po wysłaniu formularza otrzymasz dane kontaktowe oraz numer rachunku w e-mailu zwrotnym.